• Pierwszy slajd

    Od lat współpracujemy z największymi liderami na rynku ubezpieczeniowym, dzięki czemu oferujemy szeroki dostęp do produktów ubezpieczeniowych.
    U nas znajdziesz ofertę najbardziej odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom!

  • Drugi slajd

NNW i Zielona Karta

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków kierowcy i pasażera, to gwarancja wypłaty świadczenia dla osoby kierującej oraz osób znajdujących się w pojeździe, które ucierpiały na skutek wypadku komunikacyjnego. Ubezpieczenie NNW zapewnia zatem ochronę zdrowia i życia osób podróżujących samochodem. Ubezpieczenie to stanowi najbardziej popularną formę rozszerzenia obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz dobrowolnego ubezpieczenia AC.

Zielona Karta stanowi uzupełnienie obowiązkowej polisy komunikacyjnej OC. Jest to polisa obowiązkowa dla osób wyjeżdżających do krajów objętych wymogiem posiadania Miedzynarodowej Karty Ubezpieczenia Samochodowego. Obowiązek posiadania Zielonej Karty istnieje na terytorium takich państw, jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Iran, Izrael, Macednioa, Maroko, Mołdawia, Seriba, Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Rosja oraz Ukraina.